Prezentacja projektu: „Sounding Out Survival…”

Zapraszamy serdecznie do udziału w seminarium, które ma na celu szerszą międzydyscyplinarną dyskusję nt. humanistyki środowiskowej, antropologii oraz nauki o muzyce/dźwięku. Podczas spotkania dr Andrew Green zaprezentuje rezultaty projektu „Sounding Out Survival: Wylesienie i praktyki dźwiękowe w Zielonym Pasie Ajusco”, realizowanego na Wydziale „Artes Liberales” w latach 2022–2024 ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014 – 2021 i zarządzanego przez Narodowe Centrum Nauki. Badanie dotyczy skutków wylesiania w lasach Ajusco, położonych na południu Meksyku. Spotkanie odbędzie się w 25 kwietnia 2024 r. o, godz. 17:00 na Wydziale „Artes Liberales” (ul. Dobra 72, sala 6). Robocze języki spotkania: polski...

OK